SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  • 26 listopada, 2021
wypełnienie zmarszczek

W czasach InstaBeauty młode kobiety (a i mężczyźni!) chcą być zawsze gotowi na selfie – Selfie Ready. Oczekują, że na każdym wykonanym zdjęciu będą wyglądać promiennie, świeżo i młodo. To wiek, kiedy wiecznie pędzisz, jesteś w biegu, często w podróży, mówiąc krótko: poza domem. Chcesz dobrze się bawić i jednocześnie odnosić sukcesy w pracy, być w kilku miejscach na raz i wszędzie się sprawdzić. Niestety, często kończy się to zmęczoną i szarą skórą z widocznymi pierwszymi oznakami starzenia się, w tym zmarszczkami. Z pomocą przychodzi preparat Belotero Revive, spełniający Twoje pragnienie zadbanej, a jednocześnie naturalnie wyglądającej, gładkiej, jędrnej i promiennej skóry, abyś zawsze mógł/mogła być SELFIE READY!

Belotero Revive oferuje plan zabiegowy skomponowany tak, aby podkreślić Twoje naturalne piękno. Obejmuje nie tylko wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, ale też blizn potrądzikowych, poprawi elastyczność i jędrność skóry. A to wszystko w 3 zabiegi co 4 tygodnie!!!

W odróżnieniu od kosmetyków, Belotero Revive jest podawany bezpośrednio w skórę, zapewniając nie tylko wypełnienie zmarszczki, ale tez intensywne nawilżenie „od środka”. Dzieje się to dzięki zawartości kwasu hialuronowego i glicerolu. Jako Skin Booster Belotero Revive może być podawany w serii zabiegów, nadając Ci młodzieńczy blask od środka.

Belotero Revive i wypełnianie zmarszczek w liczbach:

  • W 36 TYGODNI poprawia nawilżenie, jednocześnie zmniejszając zaczerwienie i szorstkość skóry
  • 100% PACJENTÓW zauważyło znaczną poprawę efektów estetycznych i skuteczne wypełnienie zmarszczek
  • PONAD 80% PACJENTÓW było zadowolonych z zabiegu
  • 90% PACJENTÓW rekomenduje zabieg swoim bliskim

Bądź Selfie Ready krok po kroku:

Aby zachować młodzieńczy blask skóry potrzebujesz indywidualnego, „szytego na miarę” planu zabiegowego. Aby go osiągnąć wykonaj kilka prostych kroków:

1. Wybierz Lekarza – umów się w SIM-MED!
2. Umów się na konsultacje, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i omówić dotyczące konkretnie Twojej skóry wskazania, przeciwwskazania, efekty uboczne, działania niepożądane, postępowanie po zabiegu. Na tym etapie poznasz też wstępną ilość przewidzianych zabiegów.
3. Co po zabiegu? Wszystko jak dawniej! Pamiętaj jedynie o stosowaniu kremu z filtrem co najmniej SPF 30
5. Zrób sobie selfie i zachwyć nim świat!!!