DZIEŃ IV Mezoterapia igłowa „doliny łez” – blask w oku bez worków i cieni pod oczami

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  • 4 lutego, 2021
Luty 2021

Drobne zmarszczki w obrębie dolnej powieki, wiotkość, odwodnienie skóry, a czasami i zagłębienia- „dolina łez”- to kolejne zmartwienia wielu z nas. Przyczyną „doliny łez” jest zanikanie tkanki tłuszczowej, zmiany w strukturze i budowie kości czaszki, a w konsekwencji pogłębianie się oczodołu. Nadają twarzy płaczliwego, niezwykle smutnego wyrazu. Neuromodulator z poprzedniego wpisu tu niewiele poradzi, musimy niezwykle uważać z toksyną botulinową w obrębie dolnej powieki, aby nie nasilić objawów wiotkości i braku elastyczności. Z pomocą przychodzi nam mezoterapia na bazie kwasu hialuronowego, peptydów, a nawet wypełnienie doliny łez usieciowanym w odpowiedni sposób kwasem hialuronowym. Regularne zabiegi pomogą nam zachować jędrność i prawidłowe napięcie skóry. Preparaty podawane w tę okolicę muszą być jej dedykowane!!!! Uchroni nas to przed zbędnymi obrzękami, workami i podrażnieniem skóry wokół oczu.

Intensywne serum przeciwzmarszczkowe wokół oczu z peptydami biomimetycznymi będzie doskonałym uzupełnieniem mezoterapii. Peptide Eye Firming Serum stymuluje skórę do odnowy spłycając zmarszczki i bruzdy, ujędrnia, wygładza, uelastycznia ją, nadając zarazem młody wygląd.

Alternatywą dla pielęgnacji peptydowej może być krem EyeBrite– rozjaśniający krem pod oczy z tendencją do zasinień i obrzęków. Hamuje on aktywność tyrozynazy, odpowiedzialnej za powstawanie przebarwień i nierównego kolorytu. Intensywnie nawilża okolicę oczu i jest doskonałym kremem pod makijaż.

 

dermaquest for eye zabieg medycyny estetycznej  redensity 2

Produkty o których mowa w artykule: