DZIEŃ V Kwas hialuronowy- pokaż swoją piękną dłoń…

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  • 5 lutego, 2021
14 Luty 2021

Dbanie o twarz niezwykle szybko weszło nam w nawyk, pamiętamy o oczyszczaniu, tonizowaniu, fotoprotekcji, serum z vit C…ect…A co z dłońmi? Od czasu pandemii to właśnie one są głównie narażone na szereg niekorzystnych czynników. Częste mycie, odkażanie…A ile z nas rzeczywiście po każdym zabiegu dezynfekcji dba o prawidłowe ich nawilżenie???

Często to właśnie dłonie zdradzają nasz wiek. Wraz z upływającym czasem na ich grzbietowej powierzchni pojawiają się przebarwienia, cechy odwodnienia w postaci cienkiej i pomarszczonej skóry, zanik tkanki tłuszczowej.

A przecież nierzadko Walentynki – to piękna okazja dla zaręczyn, więc zakładając pierścionek i wypowiadając magiczne „TAK” wyciągamy właśnie dłoń. Najszybszy efekt odświeżenia tej okolicy przyniosą nam zabiegi z użyciem preparatów typu „SKINBOOSTERS” na bazie kwasu hialuronowego. Wprowadzony za pomocą igły lub kaniuli przez wiele miesięcy utrzyma odpowiedni poziom nawilżenia skóry, a dodatkowo stymuluje produkcję nowego kolagenu.

W uzupełniającej pielęgnacji domowej nie sposób nie wymienić GlycoBrite Hand and Body – krem rozjaśniająco-przeciwstarzeniowy do rąk i ciała. Wygładza on skórę i działa przeciwstarzeniowo, a także zmniejsza jej nadmierną suchość.

Poza tym Kochani pamiętajcie proszę o fotoprotekcji także i rąk. Trzymanie kierownicy, regularny manikiur hybrydowy z użyciem lampy UV- to tylko niektóre czynniki, sprzyjające powstawaniu plam soczewicowatych na dłoniach. Face and Body Mineral Cream oparty na innowacyjnym połączeniu filtrów mineralnych i witamin z kwasem hialuronowym chroni skórę przed niekorzystnym działaniem UV, nawilża i koi podrażnienia.

Pamiętaj!!!! Ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe prowadzi do przyspieszonego starzenia się skóry, przebarwień i mutacji komórek!!!!

Restylane zabiegi medycyny estetycznej  dermaquest body