Dzień X - Zabiegi LIFTINGUJĄCE dla wspaniałych Mężczyzn

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  • 10 lutego, 2021
Dzień X - Zabiegi LIFTINGUJĄCE dla wspaniałych Mężczyzn

Co raz więcej Pacjentów obecnie dba o formę i regularnie ćwiczy, spalając tkankę tłuszczową również na twarzy. Aby nie była zapadnięta w zakresie policzków, obwisła, bez wyraźnie zaznaczonych kątów żuchwy warto rozważyć wykonanie zabiegu z użyciem Hydroksyapatytu Wapnia – RADIESSE. Preparat ma formę sferyczną, a jego kuleczki są zawieszone w nośniku metylocellulozowym. Podany śródskórnie daje niezwykle naturalne efekty odmłodzenia skóry bez działania wolumetrycznego.

Preparat działa stymulująco na komórki skóry – fibroblasty, produkujące kolagen, a więc ujędrnia, zagęszcza i unosi skórę, dając efekt „liftingu bez skalpela”. Otoczenie takiego Pacjenta po Radiesse nie skąpi mu obfitych komplementów, upatrując niezwykle świeży wygląd Pana w relaksacyjnym weekendzie, udanych wakacja, lub po prostu zdrowym śnie.

Rediesse możemy wykonać w znieczuleniu krem, odpowiednio do tego przystosowanym. Wówczas procedura jest w pełni komfortowa i bezbolesna, a ewentualne zaczerwienienie i drobne siniaki po zabiegu pomoże załagodzić pielęgnacja domowa za pomocą Dermomedica Neuropeptide Cream.

Formuła kremu opiera się na innowacyjnym połączeniu peptydów biomimetycznych z lipofilową formą witaminy C. Argirelina i SNAP-8 redukują zmarszczki mimiczne, przywracając skórze młody i pełen blasku wygląd.

Wskazania:

  1. Wiotka, opadająca skóra z utratą tkanki podskórnej
  2. Zagęszczenie, przebudowa skóry
  3. Odmłodzenie skóry rąk

Przeciwwskazania:

  1. Aktywne choroby autoimmunologiczne
  2. Infekcje wirusowe (opryszczka), bakteryjne w miejscu wstrzyknięcia
  3. Nieadekwatne oczekiwania po zabiegu