Dzień XI - Kilka dni do Walentynek

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  • 11 lutego, 2021
Dzień XI - Kilka dni do Walentynek

Pozostało już tylko kilka dni do Walentynek. Wszystko, co wymagało korekty zabiegowej już za nami, czas skupić się na przyjemnościach dla ciała i duszy. Duszą koreańskiego rytuału pielęgnacyjnego jest maseczka, a ja chciałabym dzisiaj przedstawić Wam aż dwie!!!

  1. C Infusion TX Mask
  2. Mini Pumpkin Mask

Maseczkę powinno się nakładać dwa razy w tygodniu, ale możesz to robić częściej, jeśli tylko Twoja skóra tego potrzebuje. Cała zabawa (sic!) kryję się w ich różnorodności i składzie.

Przeciwstarzeniowa maska z kwasem alfa-liponowym i lipofilową formą witaminy C to kosmeceutyk oparty na synergicznym połączeniu silnych antyoksydantów z peptydami biomimetycznymi. Maska ta rekomendowana jest absolutnie dla każdego rodzaju skóry, ze szczególnym uwzględnieniem konieczności wzmocnienia naczyń, rozjaśniania przebarwień i oznakami starzenia się. Działanie antyoksydacyjne maski intensyfikuje 10% kwas alfa-liponowy oraz 4% ubichinon, dzięki czemu skóra po jej zastosowaniu staje się gładka i jedwabista w dotyku. Zastosowanie 5% kwasu hialuronowego oraz 3% ekstraktu z pomidora wpływa na lepsze nawilżenie i odżywienie skóry. Infuzja różnorodnych składników aktywnych oraz niezastąpiony OLEJEK Z POMARAŃCZY dają nie tylko ponadprzeciętne efekty terapeutyczne ale również wprowadzają nas w stan głębokiego odprężenia i relaksu.

Z kolei terapeutyczna maska dyniowa- MINI PUMPKIN MASK – to kosmeceutyk, normalizujący pracę gruczołów łojowych, oczyszczający skórę i zwężający pory. Naturalny 40% miąższ z dyni po pokonaniu bariery naskórkowej działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych. Maska jest wzbogacona o 4% kwas migdałowy i 2% probiotyki, co zapobiega namnażaniu się szkodliwych bakterii, zmniejszając ryzyku infekcji i problemów z niedoskonałościami.

Dzień XI - Kilka dni do Walentynek