Świadome podejście do pielęgnacji skóry

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  • 21 stycznia, 2021
Świadome podejście do pielęgnacji skóry

Próbując odpowiedzieć na pytania z poprzedniego wpisu podzielę się z wami ciekawymi informacjami:

Świadome podejście do pielęgnacji skóry – to fundamentalne założenie, które towarzyszyło tworzeniu marki DERMOMEDICA.

Dermomedica to specjalistyczna marka, przeznaczona do terapii skóry w trakcie kuracji problemów dermatologicznych, jak i estetycznych oraz wspomagająca ich efektywność. Receptury preparatów zostały opracowane tak, aby hamować proces zapalny w przebiegu chorób skóry jak i zapobiegać przedwczesnemu jej starzeniu się oraz stymulować fizjologiczne procesy odnowy. Marka oferuje zaawansowane formuły kosmeceutyków, które są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków.

Kolekcje kosmeceutyków Dermaquest zapewniają luksusową pielęgnację, dzięki wykorzystaniu roślinnych komórek macierzystych, peptydów, witamin oraz składników o właściwościach nawadniających i ochronnych. Ich profesjonalne programy pielęgnacyjne nie tylko rozpieszczają naszą skórę… Mają one znacznie szersze działanie. Staranne oczyszczenie, nawilżenie, wzmocnienie, czy ochrona są najlepszym wstępem do wyeliminowania wszelkich problemów skóry i przywrócenia jej do stanu równowagi. Oferują nam także produkty pozwalające skutecznie przedłużyć efekt zabiegów wykonanych w gabinecie. Nagroda w postaci zdrowej, odmienionej i odżywionej skóry jest nie tylko osiągalna, lecz także długotrwała.

I jak to wszystko dla Was brzmi?!
Macie może swoje poranne i/lub wieczorne rytuały?
Czym wypełniacie w tych trudnych czasach swoją przestrzeń po pracy?

Z reguły powrót do domu jest dla nas ogromną radością, czekają tam na nas najbliżsi, często nie tylko homo sapiens, ale też i „potworki” na 4 łapach. Powitania takie są niezwykle ciepłe i energiczne, są jak dodatkowy zastrzyk energii dla naszej psychiki.

Jeśli dla odmiany wita nas cisza, pamiętajmy, że wieczorny spokój jest zarówno w jednym jak i w drugim przypadku klamrą dnia. To nasz święty czas…

Dlaczego więc nie poświęcić chwilę na własne, indywidualnie dobrane rytuały które w te długie listopadowe wieczory przyniosą naszej skórze ukojenie, relaks, wzmocnienie?! W końcu skóra to największy narząd naszego ciała i zasługuję, a przede wszystkim to my zasługujemy na porządną regenerację!!!

Zaczynamy rytuał oczyszczania!