Zaczynamy prowadzić naszego bloga!

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
  • 21 stycznia, 2021
SIM-MED VIII

Dzisiaj w trakcie MOICH PORANNYCH ćwiczeń dotyczących rozwoju i wewnętrznego wzrostu przyszedł mi do głowy pomysł… a co gdyby założyć swój pierwszy blog i zacząć dzielić się swoją wiedzą jeszcze szerzej, niż dotychczas….

W końcu najlepsze pomysły przychodzą człowiekowi do głowy właśnie między 4 a 5 rano 😊

Nazywam się Ana Kucharski-Alekseenko i jestem Dermatologiem. Jako lekarz pracuje od 2006 roku, a Specjalistą Dermatologiem zostałam w 2011 roku. W tym samym roku obroniłam rozprawę doktorską pt. Przydatność diagnostyczna i kliniczna badania ekspresji wybranych cyklin w zmianach melanocytowych skóry, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Podczas codziennej pracy z pacjentami zauważyłam, że 80% uwagi przykuwa aspekt leczniczy schorzenia, z jakim Pacjent zgłasza się do mnie. Wiedząc jak ważna jest PIELĘGNACJA zawsze staram się poruszyć ten temat podczas wizyty ale myślę, że to tak obszerne zagadnienie, iż można by mówić o nim bez końca.

Wracając do pomysłu dzielenia się z Pacjentami moją wiedzą i doświadczeniem przyznam się, że już jakiś czas temu zaufałam marce Dermaquest/Dermomedica. Jeszcze na chwilę przede mną zrobili to kosmetolodzy z którymi wcześniej pracowałam w klinice a PRZEDE WSZYSTKIM PACJENCI.

Dlaczego? Co takiego w swoim portfolio mają te dwie siostrzane firmy, że uzyskały tak duży kredyt mojego zaufania?! Na czym opiera się filozofia obu marek?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w kolejnym wpisie! – Sprawdź!