Nasz zespół

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

LEKARZ SPECJALISTA

DR N.MED. ANA KUCHARSKI-ALEKSEENKO

Specjalista dermatolog – wenerolog

Studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W roku akademickim 2005/2006 rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Temat rozprawy doktorskiej: Przydatność diagnostyczna i kliniczna badania ekspresji wybranych cyklin w zmianach melanocytowych skóry. Badania, prowadzone w trakcie doktoratu w głównej mierze dotyczyły znajomości dermoskopii i jej zastosowania w diagnostyce zmian melanocytowych skóry- znamion zwykłych, dysplastycznych oraz czerniaka skóry. Obroniła pracę w 2011 roku, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W latach 2006-2011 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Katedrze i Klinice Dermatologii, zdając egzamin państwowy uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

Jest autorką oraz współautorką wielu publikacji krajowych i zagranicznych.

Dr Ana Kucharski-Alekseenko od 2007 roku specjalizuje się w zakresie dermatologii estetycznej. Ukończyła liczne międzynarodowe kursy i szkolenia z medycyny estetycznej uzyskując stosowne certyfikaty i zaświadczenia. Od wielu lat zajmuje się zarówno wykonywaniem zabiegów, jak i prowadzaniem szkoleń dla lekarzy w zakresie medycyny estetycznej oraz dermatologii.

W 2021 roku Dr Ana Kucharski-Alekseenko otrzymała wyróżnienie od Merz Global i tym samym znalazła się w gronie najlepszych praktyków z całego świata, wykonujących zabiegi medycyny estetycznej typu Radiesse.


   NAPISZ WIADOMOŚĆ

LEKARZ SPECJALISTA

LEK. MED. ANNA SOBCZYK

Specjalista dermatolog – wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz studiów podyplomowych „Kosmetologia dla Lekarzy” GWSH w Katowicach. W roku 2015 uzyskała tytuł specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Swoje doświadczenie zdobywała przez wiele lat na Oddziale Dermatologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Tychach, w Klinice Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz w Poradniach Dermatologicznych. Stale podnosząc swoje kwalifikacje odbyła wiele szkoleń i uczestniczyła w licznych konferencjach naukowych z zakresu dermatologii, dermatoskopii oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku.

LEKARZ SPECJALISTA

LEK. MED. AGNIESZKA MONCZNIK

Specjalista chirurg ogólny

Studia medyczne dzienne ukończyła w roku 2001 na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Po studiach i stażu podyplomowym w 2003 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 Klinicznego Szpitala Wojskowego w Krakowie. Tam, w 2011 roku, uzyskała tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Obecnie przyjmuje, diagnozuje i leczy pacjentów z szerokim spektrum schorzeń z zakresu tej specjalizacji, wykonując również ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne w tym usuwanie zmian skórnych.

lek. med. Karolina Polak-Kokoszka

LEKARZ

LEK. MED. KAROLINA POLAK-KOKOSZKA

Dermatolog

Z wyróżnieniem ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Aktualnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Jej zainteresowania kliniczne w dziedzinie dermatologii obejmują m.in. trądzik, trądzik różowaty, łojotokowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry.
Po godzinach pracy miłośniczka narciarstwa i wędrówek górskich.

MGR JOANNA STANEK

Dietetyk kliniczny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Dietetyka z 2015 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Posiada certyfikat dietetyka przyjaznego chorym na celiakię.

Cechuje ją indywidualne podejście do pacjenta, nie stosuje gotowych schematów. Dzięki licznym stażom w klinikach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz prywatnej praktyce prowadzonej od 2016 roku wykazuje się dużym doświadczeniem z pacjentem w różnych jednostkach chorobowych. Każdy program żywieniowy opracowuje indywidualnie uwzględniając stan zdrowia pacjenta, jednostki chorobowe, przyjmowane leki, aktywność fizyczną, budżet oraz preferencje żywieniowe. Bardzo ważną kwestią dla niej jest edukacja pacjenta, tak, aby potrafił dokonywać świadomych wyborów żywieniowych w każdej sytuacji.

Stale poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz konferencjach. W codziennej praktyce opiera się tylko na aktualnej wiedzy naukowej aby jak najlepiej pomóc swoim pacjentom.

CIASTECZKA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.