lek. med. Agnieszka Moncznik

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Agnieszka Moncznik1

lek. med. Agnieszka Moncznik

specjalista chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

SPECJALISTA CHIRURG OGÓLNY, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Studia medyczne dzienne ukończyła w roku 2001 na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Po studiach i stażu podyplomowym w 2003 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 Klinicznego Szpitala Wojskowego w Krakowie. Tam, w 2011 roku, uzyskała tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Obecnie przyjmuje, diagnozuje i leczy pacjentów z szerokim spektrum schorzeń z zakresu tej specjalizacji, wykonując również ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne w tym usuwanie zmian skórnych.

Pasją dr Moncznik jest medycyna estetyczna, którą praktykuje od 2009 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti–Aging. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku “Kosmetologia-Medycyna estetyczna dla lekarzy” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach w cenionych ośrodkach szkoleniowych, pod okiem wybitnych specjalistów. W swej pracy stawia na naturalny wygląd wykonując zabiegi wspomagające regenerację skóry i przywracające jej świeży wygląd.

Lek. med. Agnieszka Moncznik oferuje konsultacje w języku polskim oraz angielskim. 

 Rezerwuj wizytę

Agnieszka Moncznik – ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty