mgr Joanna Stanek

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

mgr Joanna Stanek

Dietetyk kliniczny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Dietetyka z 2015 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Posiada certyfikat dietetyka przyjaznego chorym na celiakię.

Cechuje ją indywidualne podejście do pacjenta, nie stosuje gotowych schematów. Dzięki licznym stażom w klinikach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz prywatnej praktyce prowadzonej od 2016 roku wykazuje się dużym doświadczeniem z pacjentem w różnych jednostkach chorobowych. Każdy program żywieniowy opracowuje indywidualnie uwzględniając stan zdrowia pacjenta, jednostki chorobowe, przyjmowane leki, aktywność fizyczną, budżet oraz preferencje żywieniowe. Bardzo ważną kwestią dla niej jest edukacja pacjenta, tak, aby potrafił dokonywać świadomych wyborów żywieniowych w każdej sytuacji.

Stale poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz konferencjach. W codziennej praktyce opiera się tylko na aktualnej wiedzy naukowej aby jak najlepiej pomóc swoim pacjentom.

CIASTECZKA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.