line
specjaliści
linia
Instytut
Twojej pięknej skóry
Dermatologia Medycyna Estetyczna
linia
rezerwacja
linia
linia
specjaliści
linia
Instytut
Twojej pięknej skóry
Dermatologia Medycyna Estetyczna
linia
rezerwacja
linia

MEDYCYNA ESTETYCZNA KRAKÓW
MEDYCYNA ESTETYCZNA KRAKÓW

PONAD

20

LAT
DOŚWIADCZENIA

PONAD

500

PRZEPROWADZONYCH
SZKOLEŃ

PONAD

2500

ZABIEGÓW
ROCZNIE

Instytut medycyny estetycznej

Instytut dermatologii

Instytut Laseroterapii

dermaquest
dermomedica
bioderma
esthederm
medilage
mesoestetic
retixc

Poczuj się dobrze w swojej skórze!

Kim jesteśmy?

Specjalistyczny Instytut Medyczny SIM-MED w Krakowie to 20 lat doświadczenia w zakresie dermatologii, dermatochirurgii, medycyny estetycznej, laseroterapii oraz dietetyki. W naszej klinice zawsze zostaniesz potraktowany indywidualnie, a zabiegi są wykonywane przy użyciu profesjonalnych preparatów i wysokiej jakości sprzętu. Nasza wykwalifikowana kadra i znakomici specjaliści oferują nowoczesne rozwiązania i produkty do pielęgnacji skóry, dzięki którym staniesz się najlepszą wersją siebie. Przed każdym zabiegiem czeka Cię dokładny wywiad, diagnostyka, a po zabiegu pielęgnacja, która sprawi, że efekty końcowe Cię zachwycą!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń medycznych dla lekarzy medycyny estetycznej, chcących poszerzyć swoje kompetencje w zakresie aplikacji najpopularniejszych preparatów oraz wiedzę w zakresie prawa medycznego.

Nasza oferta:

NASZ ZESPÓŁ

Popraw swój wygląd z pomocą medycyny estetycznej! Pozbądź się kompleksów dotyczących drobnych niedoskonałości. W SIM-MED chętnie korzystamy z szeregu możliwości, jakie zapewnia ta dziedzina, jednak dbamy o to, aby zabiegi były przeprowadzane w bezpieczny sposób i dobierane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Czytaj więcej

Podczas pierwszej wizyty lekarz może zapoznać się z problemem i oczekiwaniami Pacjenta. Przeprowadza wówczas wywiad, aby wykluczyć obecność ewentualnych przeciwwskazań. Na podstawie zebranych informacji opracowuje plan terapeutyczny, a następnie dzieli się wiedzą dotyczącą przebiegu danego zabiegu oraz potencjalnych powikłań. W naszych gabinetach staramy się zapewnić Pacjentom komfort, dlatego chętnie udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania. Mieszkańców miast takich jak Wadowice czy Kraków, gdzie znajdują się gabinety, zapraszamy do zapoznania się z ofertą i umówienia się na konsultację.

Narodziny medycyny estetycznej

Atrakcyjność fizyczna odgrywała istotną rolę niemal od początku dziejów człowieka, natomiast już w starożytnej Grecji wykonywano pierwsze zabiegi kosmetyczne. Ideałem piękna była wówczas bogini Afrodyta, zatem kobiety, chcąc się do niej upodobnić, nakładały maseczki na twarz, a korzystały przy tym z cennych właściwości glinki oraz miodu. Oficjalnie jednak za ojca medycyny estetycznej uważany jest Jean Jacques Legrand, endokrynolog z Francji. W 1973 roku założył on Francuskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej. Na operacje plastyczne coraz częściej decydowały się gwiazdy, między innymi Marylin Monroe, u której wykonano korektę nosa.

Dziś zabiegi mające na celu poprawę wyglądu cieszą się rosnącym zainteresowaniem, natomiast sposoby ich przeprowadzania ulegają udoskonaleniom. W naszych gabinetach stosujemy nowoczesne sprzęty oraz nieinwazyjne metody, a na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo Pacjentów. Do planowania zabiegów wykorzystujemy narzędzie pomiarowe BEAUTIPHICATION. Z jego pomocą dobieramy właściwe miejsca podania preparatów iniekcyjnych i wypełniaczy skórnych, co pozwala uzyskać gładkie kontury twarzy. Działanie opisywanego sprzętu bazuje na matematycznej zasadzie piękna i harmonii Leonarda Da Vinci. To umożliwia nam precyzyjną pracę – zapraszamy do zapoznania się z efektami.

medycyna estetyczna kraków

Odmłodzenie twarzy dzięki medycynie estetycznej

Zmarszczki, które pojawiają się na twarzy wraz z wiekiem, w wielu przypadkach stają się źródłem kompleksów. Współczesna medycyna estetyczna daje jednak ogrom możliwości ich niwelowania, co z kolei przekłada się na lepsze samopoczucie. W SIM-MED wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, zatem oferujemy: zabieg z użyciem toksyny, botulinowej, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, potrójny efekt wypełnienia, uelastycznienia i przebudowy skóry preparatem Radiesse, lifting biomimetyczny, zabieg Sculptra.

Za pomocą specjalnych substancji skutecznie wypełniamy bruzdy na twarzy, osiągając naturalne efekty. Pacjenci mogą liczyć nie tylko na wizualne odmłodzenie, lecz także na nawilżenie skóry, jej wygładzenie oraz zniwelowanie innych niedoskonałości w postaci na przykład poszerzonych porów. Chcąc ujednolicić koloryt twarzy, nadać jej blasku i zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych, można zdecydować się również na mezoterapię igłową lub mikroigłową. Polega to na aplikacji substancji czynnych (różnego rodzaju witamin, minerałów, aminokwasów i peptydów biomimetycznych) w głąb skóry za pomocą cienkich igieł. Efekty utrzymują się nawet 36 tygodni – aby zachować je na długo, warto zadbać o odpowiednią pielęgnację. Nasi lekarze chętnie udzielą szczegółowych zaleceń w tym zakresie, zapraszamy więc do umówienia się na wizytę w naszym gabinecie w Krakowie.

Blog i Aktualności

Dziękujemy za zaufanie!

Ponad 1000 opinii

booksy
google
znanylekarz

Anna gwiazdki

“Serdecznie polecam zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej u Pani Dr Any Kucharski-Alekseenko. Jest najbardziej doświadczonym lekarzem z jakim się spotkałam. Mam do niej pełne zaufanie w kwestii doboru odpowiednich procedur zabiegowych. Z zabiegów korzystałam już kilkukrotnie i zawsze jestem bardzo zadowolona z efektów na mojej twarzy.”

Karolina gwiazdki

“Pani dr Agnieszka bardzo dokładna, profesjonalna, i bardzo pomocna. Jestem zadowolona z usług kliniki, z której korzystam już dłuższy czas. Polecam wszystkim, szukającym opieki na najwyższym poziomie.”

MB gwiazdki

“The best dermatologist in Krakow. My skin problem got solution after my visit with Doctor Anna Sobczyk. Professional and knowledgeable doctor. I recommend SIM-MED clinic to everyone.”