Płynna toksyna botulinowa Alluzience - skuteczna redukcja zmarszczek!

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Toksyna botulinowa Alluzience-3a

Z wiekiem skóra i położone pod nią mięśnie zaczynają odgrywać dużą rolę w pojawianiu się widocznych zmarszczek i fałdów skóry, w tym zmarszczek gładzizny czoła, a toksyna botulinowa jest często wykorzystywana w zabiegach medycyny estetycznej, mających na celu ich wygładzenie. Płynna postać gotowej do użycia toksyny botulinowej ALLUZIENCE pozwala uniknąć złożonych obliczeń i umożliwia większą precyzję, co może przełożyć się na większe bezpieczeństwo stosowania i dokładność dawkowania. Redukcja zmarszczek nigdy nie była łatwiejsza!

Na czym polega skuteczna redukcja zmarszczek z Alluzience?

Zabieg podania płynnej toksyny botulinowej ALLUZIENCE polega na wstrzyknięciu preparatu cienką igłą bezpośrednio w mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych – co powoduje miejscowe zablokowanie przewodnictwa pomiędzy nerwem a mięśniem i daje efekt wygładzenia zmarszczki. ALLUZIENCE zaczyna działać od razu – od momentu wstrzyknięcia, a efekty jego działania pojawiają się z czasem. Mediana wystąpienia odpowiedzi po podaniu leku wynosi 2-3 dni, a efekty zaczną być widoczne w ciągu tygodnia, maksymalnie dwóch. Efekt po zabiegu utrzymuje się do 6 miesięcy (jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji organizmu).

Efekty zabiegu

Celem zabiegu ALLUZIENCE jest relaksacja mięśni, twarz Pacjenta będzie wyglądała na bardziej wypoczętą i pełną blasku. Nastąpi skuteczna redukcja zmarszczek, całkowita lub częściowa, a wyraz twarzy stanie się łagodniejszy przy zachowaniu naturalnej mimiki.

Wskazania

Produkt leczniczy Alluzience jest wskazany do skutecznej redukcji zmarszczek gładzizny czoła (zmarszczki pionowe między brwiami) widocznych podczas maksymalnego zmarszczenia brwi u pacjentów dorosłych.

Przeciwskazania

 • Zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (Miastenia Gravis, zespół Lamberta- Eatona).
 • Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
 • Stosowanie następujących leków lub okres do 10 dni od ich odstawienia: antybiotyki z grupy aminoglikozydów (streptomycyna, gentamycyna, amikacyna, kanamycyna itp.), aminochinolony (chlorochina, hydroksychlorochina), D-penicylamina (Cuprenil), cyklosporyna, tubokuraryna, pankuronium, galamina, sukcynylocholina, linkomycyna, tetracyklina, polimyksyn.
 • Bakteryjna/wirusowa infekcja skóry.
 • Ciąża, karmienie piersią.
Alluzience-2

Przebieg zabiegu płynną toksyną botulinową Alluzience

Na początku lekarz kwalifikuje Pacjenta do zabiegu. Jeśli nie istnieją żadne przeciwskazania, lekarz wykonuje serię iniekcji w zaplanowanych miejscach, co prowadzi do zmniejszenia skurczu mięśni poprzez blokowanie przekazywania impulsów nerwowych. W efekcie skóra ulega wygładzeniu, zwiększa się jej elastyczność, a zmarszczki znikają.

Zabieg trwa 10-20 minut i jest bezbolesny. Efekty Alluzience są widoczne niemal od razu, ale na maksymalny efekt trzeba poczekać około 5-6 tygodni.

Toksyna botulinowa – postępowanie po zabiegu

 • W dniu zabiegu nie należy spożywać alkoholu
 • Przez 14 dni po zabiegu Alluzience nie należy zażywać suplementów zawierających magnez,
 • Pamiętaj, że po zabiegu Alluzience może pojawić się dyskomfort w miejscu wkłucia w postaci nadwrażliwości na dotyk czy też temperaturę.
 • Po zabiegu Alluzience może pojawić się zasinienie czy też zaczerwienienie w miejscu wkłucia – ustąpi samoistnie w ciągu kilku dni.
 • Pamiętaj, że każdy pacjent reaguje inaczej na zabiegi medycyny estetycznej – wszelkie pytania bądź wątpliwości lub niepokojące objawy po zabiegu, zgłaszaj bezpośrednio do lekarza który wykonał zabieg.
 • Efekt po zabiegu utrzymuje się do 6 miesięcy (jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji organizmu).

zabieg na zmarszczki cena

Cennik Kraków- skuteczna redukcja zmarszczek z Alluzience

Lwia zmarszczka

600 zł

1 okolica

870 zł

2 okolice

1380 zł

3 okolice

1700 zł

4 okolice

2250 zł

* ilość podanego preparatu oraz ostateczna cena zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta i ustalana jest podczas konsultacji lekarskiej.

Lekarze wykonujący zabieg

dr n.med.
Ana Kucharski-Alekseenko

UMÓW WIZYTĘ

Lek. med.
Agnieszka Moncznik

UMÓW WIZYTĘ