Płynna toksyna botulinowa Alluzience - skuteczna redukcja zmarszczek!

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Toksyna botulinowa Alluzience kraków

Zmarszczki i fałdy skórne są powiązane z naturalnym procesem starzenia się, jednak w wielu przypadkach stanowią źródło kompleksów. W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna zapewnia jednak szereg możliwości ich redukcji. W SIM-MED w Krakowie korzystamy z różnych metod, a wszystkie charakteryzują się wysoką skutecznością. Przeprowadzamy między innymi zabieg z użyciem płynnej toksyny botulinowej Alluzience. Warto zapoznać się z jego przebiegiem oraz efektami.

Skuteczna redukcja zmarszczek Alluzience

Opisywana substancja często wykorzystywana jest do usuwania skutków procesu starzenia się skóry. Jej popularność wynika z faktu, iż posiada płynną postać. Dzięki temu możliwe jest zachowanie wysokiej precyzji bez konieczności wykonywania czasochłonnych obliczeń. Zapewnia to również wyższy poziom bezpieczeństwa oraz dokładności dawkowania. Preparat rozluźnia mięśnie, co z kolei prowadzi do wygładzenia cery. Nie wpływa przy tym na mimikę i rysy twarzy, zatem efekt zabiegu jest naturalny. Pierwsze pozytywne zmiany może natomiast zauważyć bardzo szybko – nawet po upływie doby.

Wskazania

Płynna toksyna botulinowa Alluzience wykazuje dużą skuteczność w redukcji takich problemów kosmetycznych jak zmarszczki gładzizny czoła, czyli zmarszczki pionowe między brwiami. Są one widoczne podczas maksymalnego zmarszczenia brwi u Pacjentów dorosłych.

W przypadku zmagania się z tego typu problemem warto początkowo skonsultować się ze specjalistą. Mieszkańców miast takich jak Kraków oraz Wadowice zapraszamy do umówienia się na pierwszą wizytę w SIM-MED. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej metody, przekażemy wszelkie niezbędne informacje oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Przeciwskazania

Lekarze nie zalecają wykonania zabiegu z użyciem płynnej toksyny botulinowej w przypadku:

  • zaburzeń przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (takich jak Miastenia Gravis, zespół Lamberta-Eatona);
  • nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu Alluzience;
  • stosowania następujących leków lub okres do 10 dni od ich odstawienia: antybiotyki z grupy aminoglikozydów (streptomycyna, gentamycyna, amikacyna, kanamacyna itp.), aminochinolony (chlorochina, hydroksychlorochina), D-penicylanina (Cuprenil), cyklosporyna, tubokuraryna, pankuronium, galamina, sykcynocholina, linkomycyna, tetracyklina, polimyksyn;
  • bakteryjnej lub wirusowej infekcji skóry;
  • ciąży, karmienia piersią.
redukcja zmarszczek Alluzience

Na czym polega redukcja zmarszczek Alluzience?

Jak wspomniano, początkowo niezbędna jest konsultacja z lekarzem, który kwalifikuje Pacjenta do zabiegu. Do kolejnych etapów można przejść, jeśli zostanie wykluczona obecność przeciwwskazań. W sytuacji ich braku lekarz rozpoczyna iniekcję – podaje płynną toksynę botulinową Alluzience za pomocą cienkiej igły, bezpośrednio w mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych. To powoduje miejscowe zablokowanie przewodnictwa pomiędzy nerwem a mięśniem i daje efekt wygładzenia. Cały proces trwa około 10-20 minut i jest bezbolesny, jednak po nim może pojawić się dyskomfort w miejscu wkłucia w postaci nadwrażliwości na dotyk czy temperaturę. Zdarza się też, że występuje tam zasinienie lub zaczerwienie, jednak dolegliwości te ustępują samoistnie w ciągu kilku dni. Efekty pojawiają się szybko, a utrzymują się do około 6 miesięcy, choć jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Postępowanie po zabiegu

W dniu wizyty, kiedy będzie odbywał się cały proces, nie należy spożywać alkoholu. Przez kolejne dwa tygodnie nie powinniśmy również przyjmować suplementów zawierających magnez. Warto też zrezygnować na ten czas z sauny, basenu oraz intensywnego wysiłku fizycznego. W każdym przypadku konieczne jest zastosowanie się do zaleceń lekarza. W SIM-MED dbamy o to, by nasi Pacjenci dobrze wiedzieli, jak pielęgnować skórę po zabiegu z użyciem płynnej toksyny botulinowej Alluzience. Udzielamy profesjonalnych porad i odpowiadamy na wszelkie pytania.

Nasze usługi

Zapraszamy osoby z Krakowa i innych miejscowości do kontaktu ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej. Od lat zajmujemy się wykonywaniem różnych zabiegów medycyny estetycznej dotyczących redukcji zmarszczek, a wszelkie działania każdorazowo poprzedzone są szczegółową diagnostyką. Dzięki temu możemy zapewnić Pacjentom cenne poczucie bezpieczeństwa.

zabieg na zmarszczki cena

Cennik Kraków- skuteczna redukcja zmarszczek z Alluzience

Lwia zmarszczka

700 zł

1 okolica

970 zł

2 okolice

1480 zł

3 okolice

1800 zł

4 okolice

2350 zł

* ilość podanego preparatu oraz ostateczna cena zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta i ustalana jest podczas konsultacji lekarskiej.

Lekarze wykonujący zabieg

dr n.med.
Ana Kucharski-Alekseenko

UMÓW WIZYTĘ

lek. med.
Justyna Kostyra-Grabowska

UMÓW WIZYTĘ

Lek. med.
Agnieszka Moncznik

UMÓW WIZYTĘ