Płynna toksyna botulinowa Alluzience - skuteczna redukcja zmarszczek!

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Z wiekiem skóra i położone pod nią mięśnie zaczynają odgrywać dużą rolę w pojawianiu się widocznych zmarszczek i fałdów skóry, w tym zmarszczek gładzizny czoła, a toksyna botulinowa jest często wykorzystywana w zabiegach medycyny estetycznej, mających na celu ich wygładzenie. Płynna postać gotowej do użycia toksyny botulinowej ALLUZIENCE pozwala uniknąć złożonych obliczeń i umożliwia większą precyzję, co może przełożyć się na większe bezpieczeństwo stosowania i dokładność dawkowania. Redukcja zmarszczek nigdy nie była łatwiejsza!

Na czym polega skuteczna redukcja zmarszczek z Alluzience?

Zabieg podania płynnej toksyny botulinowej ALLUZIENCE polega na wstrzyknięciu preparatu cienką igłą bezpośrednio w mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych – co powoduje miejscowe zablokowanie przewodnictwa pomiędzy nerwem a mięśniem i daje efekt wygładzenia zmarszczki. ALLUZIENCE zaczyna działać od razu – od momentu wstrzyknięcia, a efekty jego działania pojawiają się z czasem. Mediana wystąpienia odpowiedzi po podaniu leku wynosi 2-3 dni, a efekty zaczną być widoczne w ciągu tygodnia, maksymalnie dwóch. Efekt po zabiegu utrzymuje się do 6 miesięcy (jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji organizmu).

Efekty zabiegu

Celem zabiegu ALLUZIENCE jest relaksacja mięśni, twarz Pacjenta będzie wyglądała na bardziej wypoczętą i pełną blasku. Nastąpi skuteczna redukcja zmarszczek, całkowita lub częściowa, a wyraz twarzy stanie się łagodniejszy przy zachowaniu naturalnej mimiki.

CENNIKUMÓW SIĘ ONLINE

Wskazania

Produkt leczniczy Alluzience jest wskazany do skutecznej redukcji zmarszczek gładzizny czoła (zmarszczki pionowe między brwiami) widocznych podczas maksymalnego zmarszczenia brwi u pacjentów dorosłych.

Przeciwskazania

 • Zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (Miastenia Gravis, zespół Lamberta- Eatona).
 • Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
 • Stosowanie następujących leków lub okres do 10 dni od ich odstawienia: antybiotyki z grupy aminoglikozydów (streptomycyna, gentamycyna, amikacyna, kanamycyna itp.), aminochinolony (chlorochina, hydroksychlorochina), D-penicylamina (Cuprenil), cyklosporyna, tubokuraryna, pankuronium, galamina, sukcynylocholina, linkomycyna, tetracyklina, polimyksyn.
 • Bakteryjna/wirusowa infekcja skóry.
 • Ciąża, karmienie piersią.
skuteczna redukcja zmarszczek

Przebieg zabiegu płynną toksyną botulinową Alluzience

Na początku lekarz kwalifikuje Pacjenta do zabiegu. Jeśli nie istnieją żadne przeciwskazania, lekarz wykonuje serię iniekcji w zaplanowanych miejscach, co prowadzi do zmniejszenia skurczu mięśni poprzez blokowanie przekazywania impulsów nerwowych. W efekcie skóra ulega wygładzeniu, zwiększa się jej elastyczność, a zmarszczki znikają.

Zabieg trwa 10-20 minut i jest bezbolesny. Efekty Alluzience są widoczne niemal od razu, ale na maksymalny efekt trzeba poczekać około 5-6 tygodni.

Toksyna botulinowa – postępowanie po zabiegu

 • W dniu zabiegu nie należy spożywać alkoholu
 • Przez 14 dni po zabiegu Alluzience nie należy zażywać suplementów zawierających magnez,
 • Pamiętaj, że po zabiegu Alluzience może pojawić się dyskomfort w miejscu wkłucia w postaci nadwrażliwości na dotyk czy też temperaturę.
 • Po zabiegu Alluzience może pojawić się zasinienie czy też zaczerwienienie w miejscu wkłucia – ustąpi samoistnie w ciągu kilku dni.
 • Pamiętaj, że każdy pacjent reaguje inaczej na zabiegi medycyny estetycznej – wszelkie pytania bądź wątpliwości lub niepokojące objawy po zabiegu, zgłaszaj bezpośrednio do lekarza który wykonał zabieg.
 • Efekt po zabiegu utrzymuje się do 6 miesięcy (jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji organizmu).

zabieg na zmarszczki cena

Cennik Kraków- skuteczna redukcja zmarszczek z Alluzience

Lwia zmarszczka

520 zł

1 okolica

750 zł

2 okolice

1200 zł

3 okolice

1500 zł

4 okolice

1950 zł

* ilość podanego preparatu oraz ostateczna cena zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta i ustalana jest podczas konsultacji lekarskiej.

Lekarze wykonujący zabieg

dr n.med.
Ana Kucharski-Alekseenko

UMÓW WIZYTĘ

Lek. med.
Agnieszka Moncznik

UMÓW WIZYTĘ

CIASTECZKA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.