Etap II: BEAUTIPHICATION

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
fin beautiphication-4

Czym jest “BeautiPHIcation”?

Poszukiwanie piękna to nie tylko przywrócenie młodości, ale także właściwe proporcje konturów twarzy. Zabiegi na twarz metodą iniekcji przy użyciu Caliper BEAUTIPHICATION™, opierają się na matematycznej zasadzie piękna i harmonii Leonarda Da Vinci dzięki „boskiej” proporcji. Medycznym zastosowaniem koncepcji jest to, że idealne piękno może być pojęciem uniwersalnym, co można udowodnić za pomocą matematycznej koncepcji „phi” (złotej proporcji) używanej przez artystów i architektów.

Jak to działa?

Narzędzie do pomiaru BEAUTIPHICATION™, podobne do tego używanego przez mistrza Renesansu, odwzorowuje punkty podawania preparatów iniekcyjnych i wypełniaczy skórnych z precyzją niezbędną do poprawy funkcji i przywrócenia gładkich konturów twarzy. Rozluźniając jeden obszar mięśni, możemy poprawić inne obszary twarzy i cieszyć się estetycznym pięknem rozpoznawanym na całym świecie.

Jaki jest następny krok aby poznać zabiegi z użyciem Caliper BEAUTIPHICATION™?

Umów się na indywidualną konsultację aby lekarz specjalista omówił i przeprowadził odpowiednie zabiegi odpowiadające indywidualnym potrzebom Pacjenta.

Dzięki BEAUTIPHICATION™ jesteśmy w stanie zmaksymalizować potencjał urody poprzez przywrócenie naturalnego piękna, harmonii oraz równowagi i w efekcie uzyskać złotą proporcję twarzy.

SWIFT BEAUTY – technika wykonywania zabiegu

„Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość…”

Michał Anioł

„Co ciekawe, odkrycie dr Swifta idealnie współgra z pracami Michała Anioła i Leonarda da Vinci więc można jedynie podziwiać jego doskonałe zastosowanie i wykorzystanie w medycynie estetycznej.”

J. Schroeder, dziennikarz i autor