Konsultacja endokrynologiczna

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

W naszej klinice SIM-MED w Krakowie, specjalizujemy się w zaawansowanych usługach diagnozowania chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego, w tym przysadki, tarczycy, nadnerczy, trzustki, jajników, jąder oraz poszukiwaniem ewentualnych endokrynologicznych przyczyn różnorodnych dolegliwości i objawów związanych z zaburzeniami płodności, otyłości, snu i wielu innych.

Endokrynolodzy w SIM-MED Kraków zajmują się leczeniem:

  • chorób tarczycy,
  • chorób nadnerczy,
  • insulinooporności,
  • chorób jąder,
  • chorób jajników,
  • chorób przysadki,
  • chorób przytarczyc.

W celu zdiagnozowania oraz opracowania planu leczenia warto udać się do specjalisty – doświadczonych lekarzy można znaleźć w gabinetach SIM-MED ulokowanych w Krakowie i Wadowicach. Na pierwszą wizytę do endokrynologa w Krakowie należy udać się w chwili zaobserwowania niewłaściwej pracy jednego z gruczołów.

 

Wskazania

Przeciwskazania

  • Nie należy lekceważyć żadnych objawów, które mogłyby wskazywać na problemy z tarczycą. Warto pamiętać, że wcześnie rozpoznane problemy z funkcjonowaniem gruczołów, gwarantują nam szybki powrót do pełnego zdrowia. W chwili zaobserwowania niepokojących objawów, nie zwlekaj – umów się do endokrynologa w Krakowie.

Masz pytania lub wątpliwości? Chętnie pomożemy!

Pierwsza wizyta w SIM-MED

Kluczową rolę w trakcie wizyty odgrywa wywiad lekarski,podczas którego specjalista zapoznaje się ze stanem zdrowia Pacjenta, przebytymi chorobami, a także niepokojącymi objawami. Lekarz może również wykonać badanie stetoskopem, przeprowadzić pomiar ciśnienia oraz pomiar masy ciała Pacjenta.

W endokrynologii konieczne jest wykorzystanie do celów diagnostycznych nowoczesnych urządzeń ultrasonograficznych. Instytut SIM-MED w Krakowie wyposażony jest w najnowocześniejszą aparaturę USG, umożliwiającą między innymi określenie struktury i rozmiaru tarczycy, a także innych gruczołów endokrynnych. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących stanu zdrowia Pacjenta, specjalista endokrynolog może zlecić odpowiednie badania, które ułatwią szybkie i dokładne zdiagnozowanie problemu zdrowotnego. Dzięki wizycie w naszej placówce możliwe jest szybkie wykrycie zarówno niegroźnych, jak i poważniejszych stanów chorobowych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych gabinetów w Krakowie i Wadowicach, aby skorzystać z profesjonalnej konsultacji endokrynologicznej. Wizyty można umawiać telefonicznie, zapewniając sobie dostęp do kompleksowej opieki endokrynologicznej. Zapraszamy!

  

Konsultacja endokrynologiczna

250 zł

Konsultacja endokrynologiczna z badaniem USG

300 zł

Biopsja aspiracyjna cienkoigłowa (BAC) guzków tarczycy wraz z badaniem histopatologicznym

300 zł*

Przeprowadzenie biopsji z każdej kolejnej zmiany

70 zł*

*w cenie zabiegu podstawowe badanie histopatologiczne jednej zmiany. Cena nie zawiera kosztów związanych z koniecznością przeprowadzenia dodatkowych badań histopatologicznych (wykonanie dodatkowych oznaczeń/barwień immunohistochemicznych).

Konsultacja endokrynologiczna Kraków

W Instytucie Medycyny Estetycznej SIM-MED w Krakowie i Wadowicach, koncentrujemy się na skutecznym i bezpiecznym diagnozowaniu różnorodnych zaburzeń spowodowanych funkcjonowaniem gruczołów endokrynnych.

W SIM-MED w Krakowie, oferujemy nowoczesne metody diagnostyki ultrasonograficznej, które są przeprowadzane z najwyższym stopniem staranności i profesjonalizmu. Każde badanie USG jest dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta, co zapewnia maksymalną satysfakcję i komfort. Korzystamy z najnowocześniejszej aparatury ultrasonograficznej, a nasz zespół specjalistów endokrynologów posiada szerokie doświadczenie w leczeniu i diagnostyce schorzeń związanych z niewłaściwą pracą gruczołów wydzielania wewnętrznego.

ZadzwońSprawdź jak dojechaćUmów się online

Lekarze wykonujący badanie

lek. med. Joanna Walczyk

lek. med.
Joanna Walczyk

Umów wizytę

lek. med. Katarzyna Żabicka

lek. med.
Katarzyna Żabicka

Umów wizytę

lek. med. Agata Walczak-Bogatek

lek. med.
Agata Walczak-Bogatek

Umów wizytę