SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
usuwanie drugiego podbródka kraków

Lipoliza iniekcyjna Kraków

Osiągnięcie szczupłej sylwetki jest celem wielu osób, a w SIM-MED w Krakowie specjalizujemy się w pomaganiu pacjentom w realizacji tego marzenia. Lipoliza iniekcyjna to popularny zabieg, który efektywnie wspiera proces modelowania ciała.

Lipoliza iniekcyjna to metoda, która polega na rozkładaniu komórek tłuszczowych w różnych częściach ciała. Używane specjalistyczne preparaty są dobierane indywidualnie, biorąc pod uwagę specyficzne potrzeby każdego pacjenta, co gwarantuje optymalne rezultaty. Proces ten prowadzi do zniszczenia komórek tłuszczowych, które są następnie transportowane do wątroby i eliminowane z organizmu naturalnymi drogami. Dzięki temu, lipoliza iniekcyjna umożliwia trwałe pozbycie się niechcianego tłuszczu, minimalizując ryzyko efektu jo-jo. Ponadto lipoliza iniekcyjna nie tylko redukuje tłuszcz, ale może także pozytywnie wpływać na kondycję skóry, odżywiając ją i ujędrniając. To idealne rozwiązanie również dla osób pragnących usunąć drugi podbródek, co znacząco poprawia estetykę twarzy. W naszych gabinetach SIM-MED w Krakowie i Wadowicach, zapewniamy profesjonalną konsultację, aby dostosować zabieg lipolizy do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu lipolizy iniekcyjnej w Krakowie oraz do usuwania drugiego podbródka, aby cieszyć się wymarzoną sylwetką i pewnością siebie.

CENNIKSPRAWDŹ EFEKTYUMÓW SIĘ ONLINE

Ikona

ZNIECZULENIE

krem znieczulający
Ikona

LICZBA ZABIEGÓW

3-4 zabiegi co 2-3 tyg.
Ikona

CZAS TRWANIA

45 minut
Ikona

TRWAŁOŚĆ

dp 12 miesięcy
Ikona

RÓWNIEŻ

DLA MĘŻCZYZN
lipoliza iniekcyjna kraków

Lipoliza iniekcyjna w Krakowie — przebieg zabiegu

Lipoliza iniekcyjna w Krakowie to metoda redukcji tkanki tłuszczowej, która rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej. Jest to kluczowy etap, pozwalający na dostosowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. W trakcie wizyty lekarz w naszej klinice szczegółowo omawia procedurę, odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości, dbając o pełne zrozumienie i komfort pacjenta.

Lipoliza iniekcyjna w Krakowie to procedura trwająca zazwyczaj od 30 do 40 minut. Na początku lekarz wykonuje szczegółowe mapowanie obszaru, na którym będzie przeprowadzany zabieg, identyfikując miejsca do iniekcji specjalnie dobranych preparatów. Następnie dokonuje aplikacji substancji w wyznaczonych punktach. Po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk lub zaczerwienienie, co jest normalną reakcją. Zazwyczaj wymagane jest kilka sesji zabiegu lipolizy iniekcyjnej, przeprowadzanych w odstępach 2-3 tygodni, w celu osiągnięcia optymalnych efektów. Lipoliza iniekcyjna jest popularnym i skutecznym sposobem na modelowanie sylwetki, dostępnym w Krakowie. Procedura ta wymaga profesjonalnego podejścia i doświadczenia, dlatego ważne jest, aby została przeprowadzona przez specjalistę w tym zakresie. Zapraszamy na konsultacje.

 

Lipoliza iniekcyjna — wskazania

 • tzw. usuwanie drugiego podbródka,
 • zbyt pulchne policzki,
 • obwisłe kolana lub łokcie,
 • nadmiar tłuszczu na brzuchu,
 • tzw. bryczesy, czyli tłuszcz na udach.

Lipoliza iniekcyjna — przeciwwskazania

 • ciąża, karmienie piersią,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • ciężkie choroby wątroby, nerek,
 • nadmierna otyłość,
 • alergia na którykolwiek ze składników preparatu,
 • czynna infekcja skóry w miejscu podania preparatu.

Masz pytania lub wątpliwości? Chętnie pomożemy!

zabieg lipolizy iniekcyjnej Kraków

Lipoliza iniekcyjna Kraków — co po zabiegu?

Po przeprowadzeniu zabiegu lipolizy iniekcyjnej w Krakowie, skóra w miejscu iniekcji może być wrażliwa i tkliwa przez kilka dni, a także mogą pojawić się siniaki, co jest zależne od rodzaju wykorzystanego preparatu. Dla wsparcia procesu eliminacji komórek tłuszczowych zaleca się przeprowadzanie zabiegów drenujących, takich jak drenaż limfatyczny lub masaż limfatyczny, co przyspieszy regenerację i usunięcie tłuszczu z organizmu. Ważne jest również ochronienie obszaru po zabiegu i unikanie mechanicznego usuwania strupków, a także dbanie o odpowiednią higienę i unikanie aktywności, które mogą wpływać na gojenie, na przykład pływanie na basenie. W naszym gabinecie w Krakowie, gdzie oferowane jest w ramach zabiegu lipolizy również usuwanie drugiego podbródka, pacjenci otrzymują wszelkie niezbędne informacje dotyczące pielęgnacji po zabiegu, aby zapewnić bezpieczny i skuteczny proces leczenia

Zabieg lipolizy iniekcyjnej

1 ampułka

od 900 zł

Zapraszamy na konsultacje do Krakowa!

Zapraszamy na konsultacje w naszym gabinecie w Krakowie, gdzie oferujemy wiele zabiegów estetycznych, mających na celu pomoc w pozbyciu się kompleksów i poprawie wyglądu. Nasi doświadczeni specjaliści dysponują rozległą wiedzą i są gotowi służyć pomocą wszystkim pacjentom, którzy pragną poprawić swój wygląd i samopoczucie. Lipoliza iniekcyjna to jedna z popularnych metod modelowania sylwetki, szczególnie efektywna w usuwaniu drugiego podbródka, a także redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej w innych obszarach ciała. Ponadto nasza oferta obejmuje również inne zabiegi estetyczne, takie jak usuwanie zmarszczek, powiększanie ust czy odmładzanie skóry, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta. Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu SIM – MED w Krakowie, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie i cieszyć się lepszym samopoczuciem oraz wyglądem.

ZadzwońSprawdź jak dojechaćUmów się online

Lekarze wykonujący zabieg lipolizy iniekcyjnej

dr n.med. Ana Kucharski-Alekseenko

dr n.med.
Ana Kucharski-Alekseenko

Umów wizytę

lek.med. Justyna Kostyra-Grabowska

lek.med.
Justyna Kostyra-Grabowska

Umów wizytę

lek.med. Agnieszka Moncznik

lek.med.
Agnieszka Moncznik

Umów wizytę