PLANOWANIE ZABIEGU

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Jakie metody oferujemy?

  • FOTOMEDICUS – przedstawiamy zaawansowaną technologię do wiarygodnej oceny postępów i skuteczności zabiegów przeprowadzanych w Specjalistycznym Instytucie Medycznym SIM-MED. System FOTOMEDICUS to oprogramowanie i ściśle z nim zintegrowany sprzęt, który dostarcza lekarzom medycyny estetycznej oraz specjalistom od dermatologii narzędzi do tworzenia fotograficznej dokumentacji medycznej, planowania zabiegów i fotograficznej analizy przypadków medycznych.
  • BEAUTIPHICATION™ – to medyczne zastosowanie koncepcji światowej sławy chirurga plastycznego Dr Arthura Swifta, który jest pionierem rewolucyjnego podejścia do niechirurgicznego ulepszenia twarzy. Zgodnie z jego ideą indywidualną atrakcyjność można zoptymalizować poprzez zastosowanie subtelnych, strategicznie rozmieszczonych terapii iniekcyjnych kierowanych złotym podziałem.

Etap I: FOTOMEDICUS

Obrazowa ocena efektów wykonywanych zabiegów dermatologii estetycznej.

Co to jest?

Niezwykle precyzyjne urządzenie do diagnostyki skóry dzięki któremu możemy zobrazować Pacjentowi efekty terapii i zabiegów. Przed każdym zabiegiem wykonujemy zdjęcia obszaru zabiegowego i tworzymy szczegółową historię terapii pacjenta, opartą na fotografiach o najwyższej jakości technicznej wykonywanych w tych samych warunkach oświetleniowych, zarówno przed jak i po zabiegu.

Jak to działa?

Zastosowanie polaryzacji krzyżowej wraz z filtrami cyfrowymi pozwala pokazać rozkłady hemoglobiny lub melaniny niewidoczne w normalnym świetle i na zdjęciach wykonanych tradycyjnymi metodami dlatego FOTOMEDICUS znajduje zastosowanie zarówno w dermatologii jaki i medycynie estetycznej i umożliwia:

  • analizę przebarwień i blizn,
  • analizę rozszerzonych naczyń krwionośnych,
  • wykonanie symulacji rezultatów poszczególnych zbiegów w tym z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy,
  • wgląd w zmiany będące na skórze i tuż pod jej powierzchnią

Oprogramowanie zawiera zespół narzędzi graficznych pozwalający szybko zaplanować zabieg z uwzględnieniem dawek, sposobu podawania i kierunków wstrzykiwania bezpośrednio na tle wykonanego zdjęcia.

Zastosowane rozwiązania pozwalają ustawić głowice urządzenia w taki sposób, aby była możliwość wykonania zdjęć nie tylko w pozycji siedzącej ale również w pozycji stojącej. Daje to możliwość wykonywania zdjęć dowolnej części ciała, pod dowolnym kątem lub pod kątami zalecanymi i standardowymi.

Etap II: BEAUTIPHICATION

Złota proporcja twarzy.

Co to jest?

Poszukiwanie piękna to nie tylko przywrócenie młodości, ale także właściwe proporcje konturów twarzy. Zabiegi na twarz metodą iniekcji przy użyciu Caliper BEAUTIPHICATION™, opierają się na matematycznej zasadzie piękna i harmonii Leonarda Da Vinci dzięki „boskiej” proporcji. Medycznym zastosowaniem koncepcji jest to, że idealne piękno może być pojęciem uniwersalnym, co można udowodnić za pomocą matematycznej koncepcji „phi” (złotej proporcji) używanej przez artystów i architektów.

Jak to działa?

Narzędzie do pomiaru BEAUTIPHICATION™, podobne do tego używanego przez mistrza Renesansu, odwzorowuje punkty podawania preparatów iniekcyjnych i wypełniaczy skórnych z precyzją niezbędną do poprawy funkcji i przywrócenia gładkich konturów twarzy. Rozluźniając jeden obszar mięśni, możemy poprawić inne obszary twarzy i cieszyć się estetycznym pięknem rozpoznawanym na całym świecie.

Jaki jest następny krok aby poznać zabiegi z użyciem Caliper BEAUTIPHICATION™?

Umów się na indywidualną konsultację aby lekarz specjalista omówił i przeprowadził odpowiednie zabiegi odpowiadające indywidualnym potrzebom Pacjenta.

Dzięki BEAUTIPHICATION™ jesteśmy w stanie zmaksymalizować potencjał urody poprzez przywrócenie naturalnego piękna, harmonii oraz równowagi i w efekcie uzyskać złotą proporcję twarzy.

SWIFT BEAUTY –
technika wykonywania zabiegu

 

„Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość…”

Michał Anioł

„Co ciekawe, odkrycie dr Swifta idealnie współgra z pracami Michała Anioła i Leonarda da Vinci więc można jedynie podziwiać jego doskonałe zastosowanie i wykorzystanie w medycynie estetycznej.”

J. Schroeder, dziennikarz i autor

CIASTECZKA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.