Szkolenia i kursy medyczne

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą szkoleń dla lekarzy medycyny estetycznej.

Pracujemy na produktach najlepszych firm z całego świata, m. in.:

  • Mezoterapia: XL Hair, Hair Filler (Dr Cyj), CG Styler 600, Belotero Revive,
  • Toksyna botulinowa: Azzalure, Bocuture, Alluzience,
  • Wypełnienie zmarszczek: Belotero, Stylage,
  • Stymulator tkankowy: Radiesse, Sculptra
  • Rewitalizacja skóry twarzy – lifting biomimetyczny: CG Styler,
  • Lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tłuszczowej: Prostrolane Inner B,
  • Peelingi medyczne: Cosmelan, Retix C, SRT, Jessner.

Oferta szkoleń

Kto prowadzi szkolenia?

Dermatolog Kraków

dr. n. med. Ana Kucharski-Alekseenko

SPECJALISTA DERMATOLOG, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Dr n. med. Ana Kucharski-Alekseenko studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W roku akademickim 2005/2006 rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Temat rozprawy doktorskiej: Przydatność diagnostyczna i kliniczna badania ekspresji wybranych cyklin w zmianach melanocytowych skóry. Badania, prowadzone w trakcie doktoratu w głównej mierze dotyczyły znajomości dermoskopii i jej zastosowania w diagnostyce zmian melanocytowych skóry- znamion zwykłych, dysplastycznych oraz czerniaka skóry. Obroniła pracę w 2011 roku, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W latach 2006-2011 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Katedrze i Klinice Dermatologii, zdając egzamin państwowy uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

Jest autorką oraz współautorką wielu publikacji krajowych i zagranicznych.

Dr Ana Kucharski-Alekseenko od 2007 roku specjalizuje się w zakresie dermatologii estetycznej. Ukończyła liczne międzynarodowe kursy i szkolenia z medycyny estetycznej uzyskując stosowne certyfikaty i zaświadczenia. Od wielu lat zajmuje się wykonywaniem zabiegów, podczas których kieruje się ogromnym poczuciem estetyki oraz zasadą – mniej znaczy więcej. Swoją wiedzę oraz zdobyte przez lata doświadczenie w zakresie dermatologii estetycznej, przekazuje innym, jako certyfikowany i międzynarodowy trener zaawansowanych technik iniekcyjnych.

W 2021 roku otrzymała wyróżnienie od Merz Global i tym samym znalazła się w gronie najlepszych praktyków z całego świata, wykonujących zabiegi medycyny estetycznej typu Radiesse.

Certyfikowany trener Merz Aesthetics oraz AntiAging

Mateusz Kucharski-Alekseenko

dr n. praw. Mateusz Kucharski-Alekseenko

ADWOKAT

Absolwent stacjonarnych studiów prawa ukończonych na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W latach 2013–2017 kontynuował naukę w Instytucie Prawa Karnego Uniwersytetu Warszawskiego uzyskując stopień doktora nauk prawnych. Przez kilka lat związany z Narodowym Centrum Nauki, z ramienia którego brał udział w kontrolach i analizach prawnych naukowych projektów medycznych.

Jest autorem wielu publikacji naukowych oraz prelegentem na szkoleniach prowadzonych dla lekarzy. Doradza podmiotom medycznym oraz lekarzom w ich bieżącej działalności niosąc pomoc w sytuacji konfliktu z pacjentami, zarówno w sprawach cywilnych, karnych, jak również związanych z odpowiedzialnością zawodową.

Mecenas dr Mateusz Kucharski-Alekseenko prowadzi analizę prawną bieżących działań placówek medycznych w tym zawieranych umów, opracowuje od strony formalnej projekty dokumentacji medycznej oraz sporządza opinie prawne. Kancelaria podejmuje się reprezentacji Klientów w postępowaniach przed komisjami do spraw zdarzeń medycznych, jak również w postępowaniach sądowych. Pośredniczymy w próbach ugodowego rozwiązywania sporów pomiędzy pacjentami, a podmiotami świadczącymi usługi medyczne.

   NAPISZ WIADOMOŚĆ