Wypełnianie zmarszczek Radiesse

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Na czym polega wypełnianie zmarszczek Radiesse?

Niezwykły preparat Radiesse składa się z mikrosfer hydroksyapatytu wapnia, zawieszonego w żelu z karboksymetylocelulozy. Charakteryzuje się on zdolnością natychmiastowego unoszenia tkanek, korektą ubytku objętości zaraz po iniekcji, oraz stopniowym, rozłożonym w czasie zwiększeniem zawartości kolagenu i elastyny w skórze. RADIESSE- hydroksyapatyt wapnia to stosowany również w stomatologii stymulator, pozwalający nadbudować kość, a więc jest NATURALNYM składnikiem szkliwa, chrząstek i kości. W oparciu o sprzedaną ilość preparatu RADIESSE (na chwilę obecną, to ponad 10 mln strzykawek, i liczba wciąż rośnie!!!) oraz liczbę rzetelnie przeprowadzonych badań klinicznych, możemy stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że jest to preparat i zabieg nie dający praktycznie żadnych powikłań.

Stymulator tkankowy Radiesse – efekty zabiegu

Efekty po zabiegu RADIESSE są niezwykle naturalne, nieprzesadzone wypełnienie, absolutnie niezmieniające rysy twarzy Pacjenta widoczne jest od razu po zabiegu. Ale pełne działanie
hydroksyapatytu wapnia jest rozłożone w czasie- otóż w ciągu 3 miesięcy po wykonanej procedurze powstaje w naszej skórze nowy „młody” kolagen i włókna elastyny, dzięki temu skóra zyskuje na jakości, zmienia się w jędrną i elastyczną.
Efekty po zabiegu RADIESSE utrzymują się około 18-24 miesięcy, oczywiście w zależności od wyjściowej jakości skóry Pacjenta. Dzięki wyjątkowemu mechanizmowi działania, Radiesse ma wysoki profil bezpieczeństwa i zapewnia wysoką satysfakcję Pacjenta.

CENNIKUMÓW SIĘ ONLINE

Wskazania

 • Korekta objętości twarzy,
 • Poprawa owalu twarzy,
 • Bruzdy nosowo-wargowe,
 • Korekta bródki,
 • Uzupełnienie zaników tkankowych,
 • Rewitalizacja dłoni,
 • Leczenie blizn potrądzikowych.

Przeciwskazania

 • Ciąża oraz karmienie piersią,
 • Aktywne stany zapalne na skórze (bakteryjne, wirusowe, grzybicze),
 • Tendencja do tworzenia się blizn przerostowych, keloidów.

Przebieg zabiegu

Zabieg wypełnianie zmarszczek Radiesse może być wykonany WYŁĄCZNIE przed wykwalifikowanego lekarza. Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja medyczna, podczas której lekarz zbierze wywiad, przeprowadzi badanie dermatologiczne i oceni wskazania i przeciwwskazania do zabiegu oraz nakreśli jego plan (przybliżona ilość potrzebnego preparatu oraz ich częstotliwość). Typowo zabieg RADIESSE wykonujemy raz w roku.

Sam zabieg trwa około 30 min i polega na aplikacji preparatu RADIESSE we właściwe okolice/partie twarzy. Zabieg RADIESSE wiąże się z niewielkim dyskomfortem, ale jeśli Pacjent wykazuje chęć to możliwe jest znieczulenie kremem przed zabiegiem. Zabieg kończy się masażem twarzy, który pozwala lekarzowi dokładnie rozprowadzić podany preparat.

Co po zabiegu?

 • Bezpośrednio po zabiegu RADIESSE Pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć, nie jest wymagany masaż w warunkach domowych.
 • Pacjent nie powinien chodzić na saunę oraz solarium przez około 4 tygodnie.

Zabieg wypełnianie zmarszczek Radiesse

Radiesse – hydroksyapatyt wapnia (1 ampułka)

od 1850 zł

Radiesse – hydroksyapatyt wapnia (2 ampułki)

od 3200 zł

* ilość podanego preparatu oraz ostateczna cena zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta i ustalana jest podczas konsultacji lekarskiej.

Lekarze wykonujący zabieg

dr n.med.
Ana Kucharski-Alekseenko

UMÓW WIZYTĘ

CIASTECZKA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.