SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
konsultacje dermatologiczne

Dermatologia estetyczna

W naszej klinice SIM-MED w Krakowie przeprowadzamy różnorodne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej o udowodnionych klinicznie efektach. Nasi specjaliści sięgają po innowacyjne narzędzia i profesjonalne preparaty, by pomóc Pacjentom w uzyskaniu wymarzonego wyglądu.

Zaopiekujemy się Twoją skórą

Oferta Specjalistycznego Instytutu Medycznego SIM-MED w Krakowie obejmuje szeroki zakres usług wykonywanych przez doświadczonych lekarzy, między innymi:

  • diagnostykę i leczenie chorób skórnych,
  • konsultacje dermatologiczne w procesie leczenia trądziku pospolitego i różowatego, brodawek wirusowych, łojotokowego zapalenia skóry, zmian barwnikowych skóry, grzybicy skóry gładkiej lub paznokci, chorób alergicznych skóry, chorób wirusowych skóry, leczenia chorób włosów (łysienia, łupieżu), łuszczycy i innych schorzeń skórnych,
  • zabiegi dermatochirurgiczne (takie jak usuwanie wrastającego paznokcia oraz usuwanie znamion),
  • zabiegi dermatologiczne: elektrokoagulacja, krioterapia.

Nasi specjaliści zapewniają indywidualne podejście, leczenie w komfortowych warunkach i w życzliwej atmosferze. Dbają o to, by wybierane rozwiązania były dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz stanu zdrowia Pacjenta.

Remedium na problemy skórne

Dermatologia estetyczna jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną dermatologii – nie zajmuje się leczeniem chorób skóry, ale zapewnianiem jej pięknego, promiennego, młodzieńczego wyglądu. Powstała po to, by zapobiegać niedoskonałościom, które wpływają na aparycję, lecz także są czynnikiem obniżającym samoocenę. Obecnie dążymy do perfekcji we wszystkich sferach życia – także do świetnie prezentującej się skóry. W tym celu warto odwiedzić gabinet dermatologii estetycznej, aby omówić swoje potrzeby i uzyskać informacje na temat możliwości, które daje ta dziedzina.

Poprawa wyglądu wymaga planu działania

Dermatologia estetyczna obejmuje zabiegi i procedury terapeutyczne, których zadaniem jest niwelowanie niedoskonałości na skórze twarzy, szyi, dekoltu i na wszystkich obszarach ciała, które wymagają „poprawy”. Na naszą skórę wpływają różne czynniki – od genetycznych i endokrynologicznych, po środowiskowe. Z pierwszymi trudno walczyć, z kolejnymi możemy sobie poradzić dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów z SIM-MED.
Wszystkie zabiegi dobierane są indywidualnie. Poprzedzają je konsultacje dermatologiczne ze szczegółowym wywiadem i omówieniem problemu Pacjenta. Dowiesz się wtedy, jak przebiega zaproponowane leczenie trądziku pospolitego, różowatego, grzybicy czy łuszczycy, jakie zabiegi będą wskazane i jakich realnych efektów możesz się spodziewać. Na rezultaty, które może przynieść dermatologia estetyczna, niekiedy trzeba poczekać, ale ostatecznie są dla naszych Pacjentów satysfakcjonujące.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Leczenie i zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej powinny być nadzorowane przez lekarza specjalizującego się w tej dziedzinie. Jest to gwarancją bezpieczeństwa i powodzenia kuracji. Specjaliści przeprowadzą Pacjenta przez cały proces leczniczy mający na celu między innymi zniwelowanie niedoskonałości, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną.
Lekarze z SIM-MED stale rozwijają swoje kompetencje, by proponować Pacjentom leczenie ma miarę XXI wieku dostępne w Krakowie.

Pod okiem specjalistów uzyskasz wymarzony wygląd

Osoby, które odwiedzają Kraków albo Wadowice lub tam mieszkają, zapraszamy do wizyty w naszych gabinetach, gdzie świadczymy usługi z zakresu dermatologii estetycznej. To miejsca, w których znajdziesz zrozumienie, życzliwe podejście i kompetentną kadrę pracowniczą – będzie ona towarzyszyć Ci na drodze do uzyskania nienagannie wyglądającej skóry.

Wskazania

Niedoskonałości skórne, wpływające w negatywny sposób na wygląd zewnętrzny, które w ocenie Pacjenta wymagają zniwelowania, aby „czuć się komfortowo we własnej skórze”.

Przeciwwskazania

Konsultacje dermatologiczne pozwalają szczegółowo przeanalizować przypadek każdego Pacjenta, wykluczyć ewentualne przeciwwskazania i zaplanować leczenie lub/i zabiegi.

Diagnostyka i leczenie chorób skóry

Zabiegi dermatologiczne

Dermatochirurgia