Konsultacja endokrynologiczna

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

W naszej klinice SIM-MED w Krakowie, specjalizujemy się w zaawansowanych usługach diagnozowania chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego, w tym przysadki, tarczycy, nadnerczy, trzustki, jajników, jąder oraz poszukiwaniem ewentualnych endokrynologicznych przyczyn różnorodnych dolegliwości i objawów związanych z zaburzeniami płodności, otyłości, snu i wielu innych.

Endokrynolodzy w SIM-MED Kraków zajmują się leczeniem:

  • chorób tarczycy,
  • chorób nadnerczy,
  • insulinooporności,
  • chorób jąder,
  • chorób jajników,
  • chorób przysadki,
  • chorób przytarczyc.

W celu zdiagnozowania oraz opracowania planu leczenia warto udać się do specjalisty – doświadczonych lekarzy można znaleźć w gabinetach SIM-MED ulokowanych w Krakowie i Wadowicach. Na pierwszą wizytę do endokrynologa w Krakowie należy udać się w chwili zaobserwowania niewłaściwej pracy jednego z gruczołów.

 

Wskazania

Przeciwskazania

  • Nie należy lekceważyć żadnych objawów, które mogłyby wskazywać na problemy z tarczycą. Warto pamiętać, że wcześnie rozpoznane problemy z funkcjonowaniem gruczołów, gwarantują nam szybki powrót do pełnego zdrowia. W chwili zaobserwowania niepokojących objawów, nie zwlekaj – umów się do endokrynologa w Krakowie.

Masz pytania lub wątpliwości? Chętnie pomożemy!

Pierwsza wizyta w SIM-MED

Kluczową rolę w trakcie wizyty odgrywa wywiad lekarski,podczas którego specjalista zapoznaje się ze stanem zdrowia Pacjenta, przebytymi chorobami, a także niepokojącymi objawami. Lekarz może również wykonać badanie stetoskopem, przeprowadzić pomiar ciśnienia oraz pomiar masy ciała Pacjenta.

W endokrynologii konieczne jest wykorzystanie do celów diagnostycznych nowoczesnych urządzeń ultrasonograficznych. Instytut SIM-MED w Krakowie wyposażony jest w najnowocześniejszą aparaturę USG, umożliwiającą między innymi określenie struktury i rozmiaru tarczycy, a także innych gruczołów endokrynnych. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących stanu zdrowia Pacjenta, specjalista endokrynolog może zlecić odpowiednie badania, które ułatwią szybkie i dokładne zdiagnozowanie problemu zdrowotnego. Dzięki wizycie w naszej placówce możliwe jest szybkie wykrycie zarówno niegroźnych, jak i poważniejszych stanów chorobowych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych gabinetów w Krakowie i Wadowicach, aby skorzystać z profesjonalnej konsultacji endokrynologicznej. Wizyty można umawiać telefonicznie, zapewniając sobie dostęp do kompleksowej opieki endokrynologicznej. Zapraszamy!

  

Konsultacja endokrynologiczna

250 zł

Konsultacja endokrynologiczna z badaniem USG

300 zł

Biopsja aspiracyjna cienkoigłowa (BAC) guzków tarczycy wraz z badaniem histopatologicznym

300 zł*

Przeprowadzenie biopsji z każdej kolejnej zmiany

70 zł*

*w cenie zabiegu podstawowe badanie histopatologiczne jednej zmiany. Cena nie zawiera kosztów związanych z koniecznością przeprowadzenia dodatkowych badań histopatologicznych (wykonanie dodatkowych oznaczeń/barwień immunohistochemicznych).

Konsultacja endokrynologiczna Kraków

W Instytucie Medycyny Estetycznej SIM-MED w Krakowie i Wadowicach, koncentrujemy się na skutecznym i bezpiecznym diagnozowaniu różnorodnych zaburzeń spowodowanych funkcjonowaniem gruczołów endokrynnych.

W SIM-MED w Krakowie, oferujemy nowoczesne metody diagnostyki ultrasonograficznej, które są przeprowadzane z najwyższym stopniem staranności i profesjonalizmu. Każde badanie USG jest dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta, co zapewnia maksymalną satysfakcję i komfort. Korzystamy z najnowocześniejszej aparatury ultrasonograficznej, a nasz zespół specjalistów endokrynologów posiada szerokie doświadczenie w leczeniu i diagnostyce schorzeń związanych z niewłaściwą pracą gruczołów wydzielania wewnętrznego.

ZadzwońSprawdź jak dojechaćUmów się online

Lekarze wykonujący badanie

lek. med. Joanna Walczyk

lek. med.
Joanna Walczyk

Umów wizytę