SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Laserowe usuwanie blizn w Krakowie, wykonywane za pomocą nowoczesnej technologii laserowej CO2, stanowi efektywną metodę poprawy kondycji skóry. W placówkach SIM-MED w Krakowie i Wadowicach — laser frakcyjny CO2 znajduje zastosowanie nie tylko w usuwaniu blizn, ale również w innych procedurach dermatologicznych. Zabiegi te obejmują laserowe usuwanie przebarwień, co skutecznie niweluje nieestetyczne zmiany na skórze, a także laserowe usuwanie rozstępów, co pozwala przywrócić skórze gładkość i elastyczność.

Zabieg laserowego usuwania zmarszczek w Krakowie, z wykorzystaniem tej samej technologii, oferuje możliwość odmłodzenia i liftingu skóry. To sprawia, że laser frakcyjny CO2jest ważnym i uniwersalnym narzędziem w medycynie estetycznej i kosmetologii. Ponadto technika ta jest wykorzystywana do laserowego usuwania znamion orazpieprzyków, co pomaga w zapobieganiu potencjalnym problemom skórnym. Oprócz tego, w SIM-MED wykonuje się również laserową redukcję naczynek, co jest skutecznym rozwiązaniem dla osób borykających się z widocznymi naczyniami krwionośnymi na skórze. Wszystkie te zabiegi są przeprowadzane z najwyższą starannością i pod okiem doświadczonych specjalistów, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

CENNIKSPRAWDŹ EFEKTYUMÓW SIĘ ONLINE

Ikona

ZNIECZULENIE

brak
Ikona

LICZBA ZABIEGÓW

3-5 zabiegów co 4 tyg.
Ikona

CZAS TRWANIA

45 minut
Ikona

TRWAŁOŚĆ

do 12 miesięcy
Ikona

RÓWNIEŻ

DLA MĘŻCZYZN
laserowe usuwanie blizn, przebarwień, rozstepów, zmarszczek, pieprzyków, znamion, naczynek - KRAKÓW - SIM - MED

Laserowe usuwanie przebarwień Kraków

Laser frakcyjny CO2 jest również skuteczny w laserowym usuwaniu przebarwień. Naświetlanie laserem uszkadza komórki zawierające melaninę, a proces gojenia sprzyja produkcji nowego kolagenu, który pomaga rozjaśnić skórę. Efekt w zakresie usuwania przebarwień jest widoczny już po pierwszym zabiegu, choć w niektórych przypadkach wymagane są kolejne sesje. Laseroterapia jest skuteczna w usuwaniu przebarwień zarówno posłonecznych, hormonalnych, jak i po trądziku.

Laserowe usuwanie znamion Kraków

W naszej klinice SIM MED w Krakowie, laser CO2 jest stosowany jako wysoce precyzyjne narzędzie do laserowego usuwania znamion, w tym np. brodawek łojotokowych i innych zmian skórnych. Procedura ta polega na kierowaniu energii cieplnej bezpośrednio do zmiany, co skutkuje jej zniszczeniem. Zabieg jest przeważnie bezbolesny, a ewentualne dyskomforty i zaczerwienienia ustępują szybko po zabiegu. Dodatkowo stosujemy ją do skutecznego usuwania naczynek, czyli widocznych zmian skórnych.

Laserowe usuwanie blizn, przebarwień i rozstępów
— wskazania

Laserowe usuwanie blizn, przebarwień i rozstępów
— przeciwskazania

 • ciąża i karmienie piersią,
 • alergie,
 • stany zapalne skóry,
 • problemy skórne – infekcje bakteryjne lub wirusowe,
 • zażywanie leków immunosupresyjnych,
 • bielactwo,
 • nowotwory,
 • cukrzyca, padaczka, rozrusznik serca,
 • bardzo sucha, wrażliwa skóra,
 • tendencja do powstawania bliznowców,
 • stosowanie sterydów lub retinoidów (w okresie 6 miesięcy przed zabiegiem),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi.

Masz pytania lub wątpliwości? Chętnie pomożemy!

laser frakcyjny kraków, laseroterapia kraków, laser co2 kraków

Laserowe usuwanie blizn, przebarwień i rozstępów — co po zabiegu?

Laser frakcyjny CO2, Laseroterapia frakcyjna CO2 w Krakowie oferuje skuteczne rozwiązanie w laserowej redukcji i usuwaniu blizn. Precyzyjne mikrouszkodzenia indukowane przez laser stymulują regenerację skóry, wygładzając i zmniejszając widoczność blizn po różnego rodzaju urazach, zabiegach chirurgicznych, czy chociażby problemach skórnych takich jak np. trądzik. Zabiegi laserowego usuwania blizn nie tylko efektywnie odnawiają skórę, ale również przywracają jej naturalny, gładki wygląd, dając pacjentom możliwość pozbycia się uporczywych blizn.

Jak chronić miejsca pozabiegowe?

Ważne jest, aby chronić skórę przed słońcem po zabiegu laserowym, ponieważ może ona pozostać wrażliwa nawet do roku po terapii. Niezależnie, czy Twój zabieg dotyczył laserowego usuwania rozstępów, znamion, przebarwień, czy naczynek. Aby zminimalizować ryzyko poparzeń słonecznych i przebarwień, zalecane jest codzienne stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o SPF co najmniej 30. Należy stosować krem każdego ranka, niezależnie od warunków atmosferycznych, i ponownie aplikować go w razie potrzeby, aby zapewnić ciągłą ochronę przed promieniowaniem UV.

 

*wszystkie zabiegi przy użyciu lasera frakcyjnego wykonywaną są przez lekarza specjalistę

Laserowe usuwanie zmian skórnych

pojedyncza zmiana

od 300 zł*

*ostateczna cena zabiegu zależy od wielkości obszaru zabiegowego i ustalana jest podczas konsultacji lekarskiej.

Resurfacing laserowy skóry (wygładzanie zmarszczek, redukcja przebarwień)

Laser frakcyjny twarz

1200 zł

Laser frakcyjny twarz + szyja

1600 zł

Laser frakcyjny twarz + szyja + dekolt

2200 zł

Laser frakcyjny szyja

800 zł

Laser frakcyjny dekolt

1000 zł

Laser frakcyjny dłonie

od 400 zł

Laserowe usuwanie rozstępów, przebarwień i blizn

Jako Instytut Medycyny Estetycznej SIM-MED w Krakowie i Wadowicach, oferujemy naszym pacjentom dostęp do nowoczesnych zabiegów laseroterapii, wykonanych przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasze usługi obejmują laserowe usuwanie blizn, laserowe usuwanie rozstępów oraz laserowe usuwanie przebarwień skóry, czy laserowe usuwanie znamion i naczynek.

W Instytucie SIM-MED w Krakowie, laseroterapia to nie tylko profesjonalizm i wysoka jakość usług, ale także gwarancja uzyskania zadowalających i naturalnie wyglądających efektów. Dbamy o to, aby każdy zabieg był indywidualnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów, co przyczynia się do ich pełnej satysfakcji i poprawy samopoczucia.

Nasza klinika specjalizuje się także w laserowym usuwaniu zmarszczek, zapewniając skuteczne i bezpieczne procedury. Dzięki zaawansowanym technologiom laserowym jesteśmy w stanie skutecznie radzić sobie z różnymi problemami skórnymi, oferując naszym pacjentom najlepsze dostępne rozwiązania. Zapraszamy!

ZadzwońSprawdź jak dojechaćUmów się online

Lekarze wykonujący zabieg

dr n.med. Ana Kucharski-Alekseenko

dr n.med. Ana Kucharski-Alekseenko

Umów wizytę

dr n.med. Dominika Kwiatkowska

dr n.med. Dominika Kwiatkowska

Umów wizytę

lek.med. Anna Sobczyk

lek.med. Anna
Sobczyk

Umów wizytę

lek.med. Agnieszka Moncznik

lek.med. Agnieszka
Moncznik

Umów wizytę

lek.med. Justyna Kostyra-Grabowska

lek.med. Justyna Kostyra-Grabowska

Umów wizytę

lek.med. Ewelina Mazur

lek.med. Ewelina
Mazur

Umów wizytę