SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Bez względu na płeć każdy chce jak najdłużej wyglądać młodo i atrakcyjnie. Dlatego dbamy o dietę, kondycję fizyczną, stosujemy dobre kosmetyki. Jednak z wiekiem zmienia się nasz wygląd. Tym, co dodaje nam więcej lat, nie są zmarszczki, a opadający owal czyli „chomiczki”.

Preparat Radiesse to inteligentny wypełniacz, który wykracza poza wygładzenie zmarszczek i zwiększanie gęstości skóry. Aktywuje naturalne procesy odnowy komórkowej, stymulując syntezę kolagenu i elastyny. Po prostu: cofa czas.

Hydroksyapatyt wapnia, główny składnik preparatu jest substancją liftingującą pochodzenia naturalnego. Po podaniu w skórę właściwą wypełnia ubytki tkankowe. W ciągu kilku następnych 3-4 miesięcy tworzy rodzaj szkieletu, na którym dochodzi do produkcji nowego kolagenu i regeneracji tkanki. W ten sposób koryguje kształt twarzy, przywracając jej naturalny, młodzieńczy i wypoczęty wygląd. Dodatkowo ma działanie rewitalizujące skórę. Istotny jest również długi czas trwania efektów poprawy – co najmniej przez rok!

Dr n. med. Ana Kucharski-Alekseenko,  Ekspert Radiesse

GALA nr 6, marzec 2021