dr n. med. Dominika Kwiatkowska

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

dr n. med. Dominika Kwiatkowska

dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

DERMATOLOG-WENEROLOG, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych Kosmetologia-Medycyna Estetyczna dla lekarzy w KWSPZ. Szkolenie specjalizacyjne odbywa w Klinice Dermatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. W 2022 r. uzyskała z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu za badania nad nowymi kierunkami w diagnostyce i terapii czerniaka. Jest autorką licznych publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych z zakresu dermatologii i onkologii, w tym rozdziałów w podręcznikach specjalistycznych. Za swoją działalność naukową otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia. Na co dzień oprócz pracy klinicznej prowadzi również zajęcia dydaktyczne z dermatologii i wenerologii ze studentami kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim, gdzie obecnie pracuje na stanowisku adiunkta.

Swoje kwalifikacje regularnie podnosi uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii i wenerologii. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), EuropeanAcademy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz International DermoscopySociety (IDS). W dermatologii estetycznej jej głównym celem jest uzyskanie naturalnego efektu prowadzonych zabiegów kierując się indywidualnym podejściem do pacjenta.

Nagrody i wyróżnienia:

  • – Nicolas Simon Eastern European Experimental Dermatology Collegiality Diploma ufundowana przez Węgierskie Towarzystwo Dermatologiczne oraz EuropeanSociety for Dermatological Research
  • – Nagroda Specjalna ufundowana przez Przewodniczącą sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego
  • – Nagroda specjalna Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w kategorii Najlepsza Praca
  • – Laureat w konkursie na najlepszą prezentację podczas 32 Zjazdu Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego
  • – Nagroda Rektora indywidualna III stopnia za działalność naukową, a w szczególności uzyskanie stopnia doktora
  • – Michael Hornstein Memorial Scholarship przyznana przez European Academy of Dermatology and Venereology

 Rezerwuj wizytę

Dominika Kwiatkowska – ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty